Logo

Díky typickému středomořskému podnebí s horkými, suchými léty a studenými deštivými zimami nabízí Port El Kantaoui návštěvníkům ideální podmínky pro trávení letní dovolené.

Letní sezóna zde trvá od dubna do září. V dubnu a květnu se zdejší denní průměrné teploty pohybují kolem 25 °C, noční kolem 12 až 15 °C. V období vrcholu léta denní teploty přesahují 30 °C, mnohdy dokonce 40 °C. V letních měsících v Port El Kantaoui svítí slunce 11 až 12 hodin denně.

Zimní období přichází v říjnu a trvá až do března. Denní teploty v prvních dvou měsících jsou stále příjemné, pohybují se kolem 20 °C a výš, po večerech však teplota klesá na cca 10 °C. V lednu je obvyklá denní teplota přibližně 15 °C, noční 7 °C. V dalších měsících se situace zlepšuje.

Ačkoliv v říjnu a listopadu tráví svůj čas v Port El Kantaoui méně turistů a teploty jsou ještě poměrně vysoké, dovolenou vám může překazit déšť. Období od prosince do března je méně deštivé, ale chladné.

Slunce v letovisku vychází kolem šesté hodiny ráno, situace se však může změnit při nepříznivých povětrnostních podmínkách.